Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bluzet e kombetares online

Fanellat e reja të Kombëtares dalin në shitje, ja sa kushtojnë dhe si t’i blini online

Nisur nga suksesi i madh prezantimit të bluzes së re të Kombëtares, modelit “Triumf”, e cila do të jetë një prodhim i limituar dhe...

Lajmet e fundit