Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

bluzat e bardha

Berisha akuzon për situatën në spitale, bie pre e “fake news” dhe fshin postimet

Ish-kryeministri Sali Berisha ditët e fundit ka sulmuar bluzat e bardha, teksa shkruan se gjendja në spital është katastrofike. Mirëpo si duket Berisha bie pre...

BLUZAT E BARDHA TË PAMBROJTURA/ Infektohen me COVID dy infermierë dhe një mjek

Bluzat e bardha të pambrojtura ndaj ekspozimit të COVID 19. Mësohet se janë infektuar një mjek dhe dy infermierë në Elbasan....

Koronavirusi nuk ‘kursen’ as bluzat e bardha: Qindra infermierë të vdekur, mbi 90 mijë të infektuar

"Mbi 260 infermierë kanë humbur jetën për shkak të koronavirusit, ndërsa mbi 90 mijë persona të kujdesit shëndetësor janë të infektuar", tha ditën e...

Denoncimi për bluzat e bardha: Mjekët e rinj me mesatare nën 6

Gazetari Erjon Skëndo, i ftuar në emisionin ‘Kjo javë’ në News 24, ka folur për mjekët e rinj shqiptarë dhe për kriteret e përzgjedhjes...

Bluzat e bardha në protestë për kolegun, deputeti mjek solidarizohet: U bë viktimë e dhunës së pakontrolluar

Mjekët e spitalit të Durrësit kanë zhvilluar sot një protestë kundër dhunës ndaj tyre. Mjekët pezulluan mëngjesin e sotëm për një...

Bluzat e bardha paralajmërojnë protestë: Bëhuni gati, do jemi të gjithë bashkë

Shoqata e Inferimierëve në Shqipëri ka paralajmëruar se do zhvillojnë protesta. Bluzat e bardha do protestojnë para Ministrisë së Shendetësisë dhe...


Lajmet e fundit