Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

blushi

Blushi në një linjë me Bashën, thonë në të njëjtën kohë të njëjtën gjë? (Foto)

Deputeti rebel i Partisë Socialiste, Ben Blushi, ka mbajtur sot një takim me qytetaët e Korçës, paralelisht me kryeministrin Rama, i cili po mbante...

Blushi në Korçë: Ky nuk është vendi që meritojmë, partia s’është biznes privat

Deputeti i PS, Ben Blushi zhvilloi sot një takim me mbështetësit e tij në Korçë në të njëjtën kohë që në stadiumin e lojërave...

Përplasja mes Blushit dhe Ballës në Elbasan në prani të socialistëve: Po e mbushni partinë me kriminelë (Video)

Deputetët Ben Blushi dhe Taulant Balla nuk kanë zhvilluar debate vetëm me anëtarë të PS-së në Elbasan, por edhe mes tyre. ...

Byroja Kombëtare, Blushi: Duket se ka një pakt që të mos ketë hetim dhe ndëshkim

Deputeti i Partisë Socialiste, Ben Blushi, gjatë fjalës së tij në Parlament shprehu mosbesimine tij te Reforma në Drejtësi dhe Byroja Kombëtare e Hetimit,...

Ben Blushi: Edi Rama me mandat të grabitur. Ka frikë nga zgjedhjet dhe nuk ka burrninë ta thotë

Deputeti i Partisë Socialiste, Ben Blushi, një një deklaratë për media në përfundim të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PS, tha se do të...

Gara për kreun e PS, ministri Tahiri i përgjigjet Ben Blushit

Kryetari i Partisë Socialiste për degën e Tiranës, Saimir Tahiri duke folur për Kongresin e 19 marsit të PS-së thotë se nuk është i...

Darkë pajtimi Rama-Blushi, Blushi: Nuk më frymëzon më si lider

Pas kritikave publike bërë nga Ben Blushi në drejtim të punës së kryeministrit Edi Rama, duket se kryeministri ka dashur ‘’t’i ftohë gjakrat’’ me...

Lajmet e fundit