Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

TAG

blushi

Blushi tregon votën për Reformën në Drejtësi. A do ta votojë?

I pyetur gjatë emisionit “Të Paekspozuarit” nëse do ta votojë Reformën në Drejtësi në parlament, deputeti socialist, Ben Blushi është shprehur plotësisht i bindur...

Blushi: Shteti nuk po funksionon, është në prag kolapsi

Deputeti socialist Ben Blushi shprehet se tre vitet e fundit të qeverisjes Rama kanë thelluar dëshpërimin e shqiptarëve që kanë akumuluar në 25 vite...

Blushi dhe Hafizi kërkesë në KQZ për hapjen e kutive të votimit

Dy deputetët e Partisë Socialiste, Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi, kanë paraqitur në Komisionin Qëndror të Zgjedhjeve disa kërkesa lidhur me referendumin e Partisë...

Edi Rama: Nesër një ditë e shënuar për Partinë Socialiste

Kryeministri Edi Rama shprehet se dita e nesërme është e shënuar për Partinë Socialiste ku anëtarët e saj do të votojnë në referendum. ...

Referendumi i PS, Blushi: Është në shkelje të statutit, nuk do votoj

Deputeti Ben Blushi shprehet se nuk do të votojë në referendumin që pritet të përcaktojë nëse në Partinë Socialiste do të ketë zgjedhje për...

Blushi dhe Hafizi mesazh nga Shkodra: Do kundërshtojmë çdo parregullsi në PS

Dy deputetët e Partisë Socialiste, Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi kanë dhënë një delkaratë të përbashkët për media, ditën e sotme në qytetin e...

Balla i drejtohet Ballës: Sokol, për të ardhur keq, ndot emisionin me Fahri Balliun

Deputeti socialist Taulant Balla i drejtoher moderatorit të emisionit “Top Story” Sokol Balla duke i thënë se është për te ardhur keq që një...

Blushi: Shqipëria ka kapacitetet të mbajë 100 mijë refugjatë, nuk duhet t’i mbyllim dyert

Ben Blushi ka vendosur të shfrytëzojë podiumin e Parlamentit, këtë herë për t’i bërë thirrje qeverisë që të hapë dyert për mijëra emigrantë që...

Ndocaj i del në krah rivalit në garën për kreun e PS: E sulmuan pa mëshirë sot në mbledhjen e Grupit Parlamentar

Deputeti “kaubojs”, Eduart Ndocaj, ka zbuluar disa detaje nga ajo çka ndodhi sot brenda mbledhjes së Grupit Parlamentar të Paritsë Socialiste ku duhej të...

Balla flet pas mbledhjes: Blushin e pyetëm kush janë kriminelët brenda PS, nuk tregoi

Në përfundim të mbledhjes së Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, deputeti Taulant Balla tha se në mbledhje u zhvilluan debate të nxehta por mohoi...


Lajmet e fundit