Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

blushi

Blushi voton kundër ministrave teknikë: Do ta mbani mend këtë ditë, Saliu dhe Edi në një qeveri

Ben Blushi ka zbuluar se përse ka votuar kundër shkarkimit të ministrave dhe emërimit të 6 ministrave teknikë në seancën e sotme të jashtëzakonshme....

Ironia therëse e Ben Blushit: Kjo është tashmë qeveria e 2R

Ben Blushi, lideri e partisë së re LIBRA, ka qenë në një takim elektoral në Fier nga ku ka komentuar edhe paktin e Rama-Basha....

Pakti Rama-Basha, reagon ashpër Blushi: Kjo është bashkëqeverisje

Kreu i Partisë “LIBRA”, Ben Blushi duke folur për emisionin “Opinion”, është shprehur se marrëveshja është një bashkëqeverisja Rama dhe Basha. “Dua...

Reagimi i ashpër i Blushit për marrëveshjen PS-PD: Këto kanë vendosur të bashkëqeverisin

Kreu i Partisë Libra, Ben Blushi gjatë një takimi elektoral në Korçë ka komentuar akordin mes Bashës dhe Ramës duke thënë  se marrëveshja e...

Blushi nga Shkodra sulmon Bashën e Ramën për anullimin e zgjedhjeve në Kavajë

Kreu i “LIBRA” Ben Blushi gjatë një takimi elektoral në Shkodërm, ka komentuar anulimin e zgjedhjeve në Kavajë duke thënë se nuk e ka...

Spiropali: Blushi nuk bëri dot bashkë as 140 njerëz pa njollë!

Pas publikimit të listës me verifikimet nga KQZ në lidhje me problemet me ligjin të kandidatëve për deputetë, ka reaguar, Elisa Spiropali. ...

Blushi i befasuar, çfarë ishte e paparashikuar në Kavajë

Eshtë njëlloj sikur dy ekipe të marrin topin dhe të dalin nga stadiumi duke i lënë tifozët aty pasi kane prerë biletën. Ky...

Blushi: Rama nuk do marrëveshje, po shijon me marrëzinë e vet parlamentin që dominon

Kreu i Partisë ‘Libra’ Ben Blushi ka komentuar aktualitetin politik dhe takimin e dytë në presidencë mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD,...

Blushi për krizën politike: Shkrepsja dhe cigraja nuk e fikin zjarrin

Kreu i partisë LIBRA, Ben Blushi ka komentuar negociatat mes kryeministrit Rama dhe Basha duke u shprehur se nuk ka mbetur i habitur nga...

Takimi Rama-Basha, Blushi ironizon rëndë 2 krerët dhe rrëfen për çudinë

Kryetari i LIBRA-s Ben Blushi ka reaguar për herë të parë në lidhje me takimin e Ramës dhe Bashës “kokë më kokë” në Presidencë....

Lajmet e fundit