Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

blushi

Del edhe video, Blushi: Ja si iu vodhën votat partisë time

Video denoncimi i Blushit:

Blushi: E shtynë humbjen edhe një orë

Ka reaguar kreu i Partisë Libra, Ben Blushi, lidhur me shtyrjen e votimit me 1 orë në të gjithë vendin. Blushi...

Blushi: Sikur edhe një mandat të marrim, LIBRA nuk e voton Ramën për kryeministër

Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi, i cili garon për deputet në qarkun e Tiranës për zgjedhjet e 25 qershorit pohoi me bindje se partia...

Blushi zbulon skenarin, ky është posti që do të mbajë Basha në qeverinë e Ramës

Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi i ftuar në emisionin “Të PaEkspozuarit” në News24 ka zbuluar një skenar tejet intersant, pasi sipas tij Lulzim Basha...

Ben Blushi: Lindita Nikolla shiste diploma me bodigardin e saj, Manastirliu një ministre ordinere

Ben Blushi sulmoi Edi Ramën duke e quajtur të paaftë si kryeministër në zgjedhjet që ka bërë. Duke deklaruar se PD dhe...

Ben Blushi e sulmon Ramën si asnjëherë më parë: Kjo është kakistokraci

Kreu i partisë më të re LIBRA, Ben Blushi ka reaguar ashpër këtë herë nëpërmjet rrjeteve sociale për qeverisjen e Partisë Socialiste në këto...

Blushi zbulon ofertën e Ramës: Mos ik se do zësh vendin e Ilir Metës

Ben Blushi kreu i “Libra” ka lëshuar një deklatratë shokuese në emisionin "Opinion", ku ai është i ftuar mbrëmjen e sotme. ...

Lajmet e fundit