Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blushi

‘Reporterët nuk kanë pranuar ndryshimin e opinionit të 6 marsit’, Tedi Blushi akuzon Ballën: ‘Burime’ të mazhorancës gjejnë kohë për t’u marrë me politikë...

Tedi Blushi, Këshilltari i Presidentit Ilir Meta ka akuzuar kryetarin e Grupit Parlamentar të PS, Taulant Ballën se po servir në media lajmëe të...

‘Etilda, trego shokët’, Tedi Blushi: Po pse u lodhe kaq shumë moj shoqe e vërtetë Rilindase, për të mos thënë asgjë?!

Këshilltari dhe Zëdhënësi i Presidentit të vendit, Tedi blushi ka reaguar pas deklaratave të Ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj. Blushi thotë...

Ndahet nga jeta shkrimtari Kiço Blushi

Ndahet nga jeta në moshën 75-vjeçare skenaristi dhe shkrimtari i madh Kiço Blushi. Blushi lindi në qytetin e Korçës më 23...

Zëdhënësi i presidentit i përgjigjet Ramës, tregon arsyet pse Meta ktheu buxhetin në Kuvend

Zëdhënësi i presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama i cili vendimin e Metës e cilëson si interesant dhe presion...

Alfred Peza për Ben Blushin: Kjo do e ndihmojë të njohë veten. LIBRA dështoi, siç dështoi në 1997 gazeta “INDIPENDENT”

Kanë punuar së bashku si gazetarë, dhe kanë qenë po së bashku në politikë. Eshtë Alfred Peza, ish deputet i PS, anëtar i kryesisë...

Përjashtimi i Mimoza Hafizit, plas sherri mes anëtarëve të LIBRA-s, nxjerrin të palarat (FOTO)

Largimi i Ben Blushit nga drejtimi i partisë LIBRA dhe më pas përjashtimi i bashkëthemelueses Mimoza Hafizi janë ndër lajmet më të bujshme. Ndërsa...

Përçarja e LIBRA-s, Mimoza Hafizi plas ‘bombën’ kundër Ben Blushit

Lufta e ashpër brenda partisë LIBRA vijon pas tentativës së Ben Blushit për të marrë nën kontroll 100 për qind drejtimin e kësaj force...

Hakmarrja e Mimoza Hafizit, gati ndarja në dysh e LIBRA-s, nesër plas ‘bombën’

Lufta e ashpër brenda partisë LIBRA vijon pas tentativës së Ben Blushit për të marrë nën kontroll 100 për qind drejtimin e kësaj force...

“Shihemi në shtator”, por Ben Blushi s’duket gjëkundi

Ngjarjet në jetën politike të Ben Blushit ishin aq dinamike në këto katër vitet e fundit, sa që vështirë të mendohej se gjithçka do...

Ben Blushi vjion denoncimet: Këta janë ata që vodhën votat (EMRAT)

Kreu i Partisë LIBRA, Ben Blushi, ka vijuar edhe ditën e sotme denoncimet për vjedhjen e votës që është bërë në zgjdhjet e përgjithshme....

Lajmet e fundit