Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blushi te tp channel

Blushi te televizioni i madh? Kryeministri Rama nxit edhe më shumë dyshimet me deklaratën e tij

Kryeministri Edi Rama ka komentuar largimin e Ben Blushit nga politika, duke thënë se tashmë ka shpresë të fitojë me tepër letërsia dhe gazetaria....

Lajmet e fundit