Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blushi rama

Blushi: Ta denoncojmë zyrtarisht Kryeministrin dhe t’i zbardhim faqen Shqipërisë

Kreu i Partisë LIBRA, Ben Blushi, ka kërkuar nga foltorja e Parlamentit që kryeministri Edi Rama të denoncohet zyrtarisht për veprimin e tij duke...

Lajmet e fundit