Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blushi ps

Referendumi i PS, Blushi: Është në shkelje të statutit, nuk do votoj

Deputeti Ben Blushi shprehet se nuk do të votojë në referendumin që pritet të përcaktojë nëse në Partinë Socialiste do të ketë zgjedhje për...

Blushi dhe Hafizi mesazh nga Shkodra: Do kundërshtojmë çdo parregullsi në PS

Dy deputetët e Partisë Socialiste, Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi kanë dhënë një delkaratë të përbashkët për media, ditën e sotme në qytetin e...

Byroja Kombëtare, Blushi: Duket se ka një pakt që të mos ketë hetim dhe ndëshkim

Deputeti i Partisë Socialiste, Ben Blushi, gjatë fjalës së tij në Parlament shprehu mosbesimine tij te Reforma në Drejtësi dhe Byroja Kombëtare e Hetimit,...

Blushi: Ka shkelje të rënda të statutit. Kam mbështetjen e shumë deputetëve në garën për kreun e PS

Deputeti i Partisë Socialiste, Ben Blushi, duket se ka qenë më aktivi në debatin e mbledhjes së ministrave të Partisë Socialiste, të paktën që...

Lajmet e fundit