Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blushi ne Rusi

Pasi humbi zgjedhjet, Ben Blushi merr dy miqtë e tij dhe udhëton për në Rusi (FOTO)

Ben Blushi me partinë  e tij të re, “LIBRA” nuk mundi të merrte asnjë mandat deputeti, pavarisht se numri i votave që mori ishte...

Lajmet e fundit