Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blushi ne Elbasan

Në Tiranë flitet për arrestimin e Saimir Tahirit, Ben Blushi përshëndet me “selfie” nga Elbasani (FOTO)

Që prej ditës së djeshme në Tiranë situata politikë shtë mjaft e tensionuar dhe pritet nga momenti në moment arrestimi i ish-ministrit të Brendshëm,...

Lajmet e fundit