Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blushi akuzon ambasadoret

Votimi elektronik, akuza e rëndë e Blushit: Të gjithë ambasadorët nuk e deshën

Çështja e votimit elektronik dhe futjes së tekonoligjsë në votim dhe në numërimin e votave është rikthyer sërish temë debati në vend. Kryetari...

Lajmet e fundit