Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

BLU ENERGY CALL

Policia zbardh operacionin në call center: Janë zbuluar pronarët e “BLU ENERGY CALL”, 15 të arrestuar, erdhën dhe prokurorë nga Gjermania

Pesëmbëdhjetë persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës, 35 janë procedura në gjendje të lirë dhe 21 të tjerë janë shpallur në kërkim. Prokurorët...

Lajmet e fundit