Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blow your mind

Kjo është kënga e re e Dua Lipës (Video)

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka publikuar këngën e saj më të re. “Blow Your Mind” titullohet kënga dhe në “Youtube” është publikuar vetëm versioni...

Lajmet e fundit