Tirana
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blok

Integrimi i Shqipërisë dhe MV, ministri holandez flet pas takimit të ministrave të jashtëm të BE: Drita jeshile vjen kur të përmbushen kriteret

Ministri i Jashtëm Holandez Stef Blok pas takimit të ministrave të Jashtëm të BE në Bruksel ka folur në lidhje me hapjen e negociatave...

Holanda për çeljen e negociatave, flet ministri i Jashtëm: Keni bërë progres por…

Ndërkohë që përfaqësues të vende të BE-së  pritet të diskutojnë këtë të martë nëse do të hapin dritën jeshile për hapjen e bisedimeve të...

Lajmet e fundit