Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blogu

 Të prenotosh pushimet perfekte….. në Instagram!!!

Nga Flora Xhemani Baba Tashmë është e ditur botërisht se 70 % e përmbajtjes së Instagramit është e pavërtetë ose siç...

E pabesueshme/ Plazhi lufton CELULITIN, Blerina zbulon EFEKTET dhe jep 6 këshilla PRAKTIKE

Blogu i Blerinës- për newsbomb.al Të gjitha ditët që kalojmë në plazh, janë një rast i shkëlqyer, një ndihmesë natyrale për...

Lajmet e fundit