Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

blogu i blerines

Ju shqetësojnë rrudhat? Blerina zbulon ‘sekretet’: Ja si ti luftoni ato me dietë ushqimore

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Acidi hialuronik është një molekulë uji e cila gjendet në trupin tonë, funksioni i së cilës...

Keni probleme me fytyrën? Blerina zbulon ‘mrekullinë’ e ujit të kamomilit, ja si ta përdorni pas plazhit

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Kamomili do të jetë sot tema jonë e blogut. Jo rastësisht ajo është lënë për ditët...

Ju shqetësojnë aknet? Blerina tregon ushqimet që i eleminojnë

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Lidhja mes ushqimit dhe pucrave në fytyre duket të jetë aq e ngushtë sa po të përzgjedhim...

Jemi në muajin e kumbullave… Blerina ju tregon vlerat e këtij fruti: Si mund t’i përdorni për t’u dobësuar

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Kumbullat janë një frut i cili përbëhet nga 85% uje dhe ato përmbajnë vetem 53 kalori...

Këshillat e vyera të Blerinës, si duhet të veprojmë gjatë SHTATZËNISË dhe GJIDHËNIES, çfarë duhet dhe NUK duhet të përdorim

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Të bëhesh mama është një eksperiencë e mrekullueshme. Por edhe kjo fazë e jetës ka problematikat...

FILLUAN PUSHIMET/ Përveç kremit dhe vajrave, ja një mënyrë tjetër për nxirje perfekte të lëkurës

Blogi i Blerinës për newsbomb.al Vera është sinonim i diellit, detit dhe nxirjes. Përveç kremit të diellit dhe vajrave që stimulojnë...

Njollat në fytyrë dhe djegia nga dielli, këto janë RREGULLAT që DUHEN zbatuar me PËRPIKMËRI

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Në verë është koha kur deti është destinacioni i thuajse secilit prej nesh. Ka prej tyre...

SHTATZËNIA/ Ja çfarë DUHET dhe NUK duhet të bëni gjatë muajve të pritjes

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Të jesh në pritje të ëmbël është gjithmonë bukur...Për të gjitha ato që kanë kaluar një...

Këto janë 10 super ushqimet që rinojnë lëkurën

Blogu i Blerinës për newsbomb.al Përveç trajtimeve të ndryshme estetike,  shumë të rëndësishme për lëkurën tonë, veçanërisht atë të fytyrës janë...

Dëshironi të humbni peshë? Blerina ju tregon DIETËN efektive

Blogu i Blerinës- newsbomb.al A keni dëgjuar ndonjëherë për ndonjë regjim ushqimor, lehtësia e të cilit në realizimin e tij është...

Lajmet e fundit