Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bloggere

Pse do të kujtohet mbrëmja e djeshme për VIP-at dhe bloggerët me të njohur në vend (FOTOT)

Fillimi vitit e gjeti Tiranën të ndezur me evente por njëri nga ato që spikati ishte çelja e Kava Bistro. Një bar restorant dhe...

Lajmet e fundit