Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blogere

Dua Lipa feston 25 vjetorin e lindjes, blogerja e famshme italiane e URON SHQIP

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ditën e sotme feston 25 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë...

‘Shqipëria diamant i Europës’, Meta falenderon blogeren e njohur

Presidenti Ilir Meta ka postuar një video teksa falenderon blogeren e famshme Alyne, e cila përmes një materiali filmik ka promovuar vendet e bukura...

Lori Hoxha poston FOTO, të gjithë mendjen te ÇMIMI i veshjes

Blogerja e njohur Lori Hoxha, është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale dhe ndan shumë foto dhe video me ndjekësit e saj të...

“S’kam çfarë t’i bëj”, Armina Mevlani tregon sëmundjen nga se vuan

Armina Mevlani është një ndër femrat më me influencë në modën shqiptare, teksa kësaj here ka vendosur të tregohet e sinqertë me të gjithë...

Lori Hoxha vishet me të bardha, ja sa ka shpenzuar (FOTO-ÇMIMI)

Tashmë ajo nuk njihet vetëm si një nga aksioneret e Top Channel, por edhe si një blogere mjaft e suksesshme. Lori...

Blogerja angleze rendit “veset” e shqiptarëve: Është normale të keni 1 apo 5 armë

Blogerja angleze, Alice Ophelia Taylor, e cial jeton në Shqipëri, i kushton një artikull vendit tonë, ku ironizon fenomene të ndryshme qe ka vënë...

Këto 3 blogere ‘ndryshe’ do t’ju ndryshojnë konceptin që keni mbi të bukurën (Foto)

Moda, moda, moda, hap sytë hap Instagramin dhe shoh se si blogeret po mbijnë përditë si kërpudhat pas shiut. Nuk kam...

Stërmbesa e Enver Hoxhës bëhet blogere, Rezarta Shkurta ka një paralajmërim për fansat (VIDEO)

Rezarta Shkurta ka paralajmëruar të gjithë fansat se vogëlushja Hera është blogerja më e re në Shqipëri. Rezarta ka bërë të...

Lajmet e fundit