Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokuar

Protesta në Mbrostar për punimet e ByPassit të Fierit, reagon ARRSH: Asnjë familje nuk është e izoluar

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka reaguar lidhur me protestën e banorëve të Mbrostarit në Fier, të cilët ngrenë akuza se punimet në rrugën e ByPassit,...

4 ditë të bllokuar nga bora në Dajt, si u shpëtuan punonjësit e Radiotelevizionit

Forcat e Armatosura shpëtojnë 4 punonjës të Radiotelevizionit dhe Agjencisë së Sistemeve të Ndërlidhjes dhe Informacionit, të clët kishin mbetur prej 4 ditësh të...

Zbulohet letra, ja kush e ka bllokuar kryeprokurorin e ri

Komisioni i Shoqërisë Civile pranë Avokatit të Popullit mban peng zgjedhjen e kryeprokurorit të ri, duke përfshirë politikën shqiptare në një konflikt të panevojshëm...

Pasojat e uraganit “Irma”/ Shumë njerëz të bllokuar, vazhdojnë operacionet e kërkim-shpëtimit

Uragani “Irma” u qetësua, por pasojat që la pas janë të panumërueshme, në Florida dhe në të gjitha vendet që preku. ...

Çaste tmerri, zinxhiri njerëzor shpëton gruan nga përmbytjet (Video)

Një video amatore ka kapur momentin kur një grup këmbësorësh kanë formuar një zinxhir njerëzor për të shpëtuar një shofere të bllokuar nga përmbytjet....

Lajmet e fundit