Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokuan mesimin

‘S’ka lidhje me atë që thonë’, Rama nga Vlora: Mark Markët bllokuan mësimin për t’iu shmangur verifikimeve të titujve

Gjatë takimit me studentët e Universitetit 'Ismail Qemali' në Vlorë Rama tha arsyet pse pedagogët janë ngritur në protestë dhe bllokuan mësimin është verifikimi...

Lajmet e fundit