Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Blloku

‘Më kapi një e qeshur’, Suada Sherifi tregon reagimin ku partneri iu shpall në kërkim: Edhe shumë keq nuk u ndjeva…

Ish missi shqiptar Suada Sherifi u lakua shumë ne media, pasi partneri i saj Eldi Dizdari u shpall në kërkim si i përfshirë në...

‘Masakra’ në zemër të BLLOKUT, ARENA VIP ku rrinin POLITIKANËT pa kamera! Një këngëtare e famshme e përfshirë në ngjarje

Mbrëmjen e djeshme, kryeqyteti u trondit nga një ngjarje kriminale në zemër të Bllokut. Një i vdekur dhe tre të plagosur...

INVESTIGIMI: Drogë dhe prostitucion, çfarë ndodh pas mesnate në Tiranë

Një investigim i portalit “Truthdig“ lidhur me shfrytëzimin e vajzave për prostitucion, ka prekur edhe Shqipërinë. Julie Bindel, autorja e artikullit, shkruan se ka...

‘Rrugëve të Bllokut’, shfaqet ish guvertantori i Bankës së Shqipërisë (Foto)

Ish guvernatori i Bankës së Shqipërisë, i përfshirë në skandalin e miliona parave të zhdukura, Ardian Fullani është fotografuar sot në rrugët e ish-Bllokut...

Kush është deputeti që bënte xhiro me “Range Rover” 80 mijë euro nëpër Bllok sot

Gazetari i njohur, Bledian Koka nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka denoncuar një rast që sipas tij tregon largësinë e pushtetarëve me qytetarat....

AKU aksion në baret dhe restorantet e ish-Bllokut në Tiranë, mbyllen dy subjekte, gjobiten 18 të tjera

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka kryer një kontroll në Snack Baret dhe në restorantet e zonës së ish-Bllokut në Tiranë. Me urdhër të Drejtorit...

Marrin votat e periferisë, por jetojnë në Bllok. 66% e deputetëve banorë në Tiranë (FOTO)

Nga Afrim Krasniqi (ISP) Parlament i Shqiperise apo i "bllokut"​ te Tiranes?  Janë zgjedhur për të përfaqësuar qytetarët nga Vermoshi, Hasi,...

E kërkon gjithë Italia, Rey Manaj “fshihet” në ish-Bllok

Sulmuesi lushnjar, i cili është në qendër të vëmendjes dhe kërkohet nga disa skuadra në Itali, nuk duket se po i kushton shumë vëmendje...

3 të rinj alarmojnë policinë, 4 skuadra “Shqiponja” i rrethojnë te ish-Blloku

3 të rinj kanë alarmuar mbrëmjen e sotme policinë e kryeqytetit. Fillimisht në media u fol për një “superaksion”, por në fakt e vërteta...

Lajmet e fundit