Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

blloku 4

“Shell” zbulon rezerva gjigante nafte dhe gazi me cilësi të lartë në këtë zonë të Shqipërisë, banorëve të këtyre fshatrave u bie ‘bingo’

Tashmë është thuajse e konfirmuar se kompania amerikane Shell ka arritur të zbulojë rezerva të mëdha nafte dhe gazi në Shqipëri. ...

Lajmet e fundit