Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

BLLOKON

AKU bllokon mbi 136 kg mish në Dibër, të skaduara dhe pa vulë, ndëshkon 4 biznese (DETAJE)

AKU ka bllokuar mbi 136 kg mish në Dibër si dhe ka ndëshkuar 4 biznese. Bizneset janë ndëshkuar pasi janë konstatuar...

Kishte 7 vite në tregun shqiptar pa licensë, AKU gjobit dhe i bllokon furrën e bukës sipërmarrësit italian: (SI E SPIUNUAN BANORËT-EMRI)

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka gjobitur me 2.2 milion lekë dhe pezulluar aktivitetin e sipërmarrësit italian Bëhet fjalë për biznesmenin italian...

AKU godet biznesin në Dibër, gjobit me 1 milion e gjysmë lekë pronaren, i bllokon pijet dhe magazinën (EMRI)

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit bllokon 979 litra pije alkoolike, të cilat kishin mangësi në etiketim dhe ka gjobitur me 150,000 lekë pronarin e një...

AKU kontroll të rreptë në pikat doganore, bllokon dhe kthen në Turqi 5.6 ton produkte

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar dhe kthyer në vendin e origjinës 5.6 ton produkte të pasigurta për konsum nga Turqia. ...

Qeveria e Bangladeshit bllokon portalin kryesor të lajmeve në vend, ja arsyeja

Autoritetet në Bangladesh kanë bllokuar qasjen në një portal të lajmeve. Ndërkohë  kritikët e kanë dënuar si goditjen më të fundit të lirisë së...

Flori Mumajesi bllokon në tualet Ylli Limanin, ja reagimi i këngëtarit (VIDEO)

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi është shumë aktiv në rrjetet sociale. Së fumdi Flori ka ndarë me ndjekësit një video që i ka bërë...

Bora bllokon rrugët në fshatrat e Librazhdit, banorët apel autoriteteve: Jemi izoluar

Rreshjet e borës, kanë sjellë jo pak vështirësi në qarkullimin e mjeteve në zona të ndryshme të vendit. Në fshatin Funarës...

Moti i keq, bora bllokon disa zona të vendit

Moti i keq që ka përfshirë vendin prej dy ditësh ka sjellë probleme në disa zona të vendit. Disa fshatra të thellë në Bulqizë...

Policia Kufitare bllokon 20 mijë e 3 qind paund në Durrës, kujt i përkasin

Policia Kufitare bllokon 20300 paund britanik në Durrës. Mësohet se sasia e parave i është bllokuar B.D 40 vjec nga...

Policia aksion në Durrës, bllokon një Ferrari dhe një Range Rover

Policia e Durrësit ka bllokuar dy makina luksoze, pasi rezultonin të vjedhura nga jashtë shtetit. Bëhet fjalë për një makinë të...

Lajmet e fundit