Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokon rrugen

Shkëputet nga mali shkëmbi në aksin Kukës-Shishtavec, rrezikon jetën e udhëtarëve

Moti i keq dhe rreshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar shkëputjen nga mali të një shkëmbi në aksin Kukës-Shishtavec. Shkëmbi...

Lajmet e fundit