Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokojnë rrugën

Fermerët e Devollit ngrihen në protestë, bllokojnë këtë aks nacional

Fermerët e Devollit janë ngritur pasditen e sotme në protestë. Mësohet se fermerët kanë bllokuar aksin nacional Korçë-Bilisht, në afërsi të...

Banorët e Astirit të revoltuar, bllokojnë rrugën me protesta

Janë ngritur në protestë edhe mbrëmjen e sotme banorët e Astirit, të cilët kanë bllokuar rrugën. Banorët e Astirit, tashmë prej...

Banorët e Astirit të pandalshëm, bllokojnë rrugën me thirrje e protesta

Edhe mbrëmjen e sotme banorët e Astirit kanë bllokuar rrugën me protesta. Banorët e Astirit, tashmë prej 54 ditësh po protestojnë...

Nis protesta te Unaza e Re,banorët bllokojnë rrugën

Banorët e Astirit janë mbledhur sërish këto momente në protestë. Kjo është dita e 23 e protestës së tyre, ndërsa kanë...

Nis sërish protesta te Unaza e Re, banorët e revoltuar bllokojnë rrugën

Sapo ka filluar sërish protesta e banorëve të Astirit te Unaza e Re.   Banorët janë mbledhur në ditën e 18-të...

Alketa Vejsiut i bllokojnë rrugën protestuesit te ‘Astiri’, ja çfarë shkruan moderatorja

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Çdo të hënë e shohim në televizionin Klan në prezantimin e emisionit ”Dance...

Naftëtarët e Fierit përshkallëzojnë protestat, bllokojnë rrugën kryesore (VIDEO)

Naftëtarët e Fierit dhe të Ballshit kanë vijuar sërish protestat dhe duke insistuar sërish në kërkesat e tyre, punë dhe pagat e prapambetura. ...

Gjendje alarmante në Llogara, reshjet e borës bllokojnë rrugën

Reshjet e borës kanë filluar të sjellin pasojat e para. Në Llogara janë bllokuar të dy kahet e rrugës. Mësohet se lëvizja e...

Lajmet e fundit