Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bllokojnë hyrjen e fakultetit

Bllokojnë hyrjen e fakultetit, përplasje mes studentëve dhe policisë te Juridiku

Studentët e Juridikut të ngujuar në fakultet që prej mëngjesit të djeshëm e kanë  nisur sot ditën të tensionuar. Ata janë përplasur me rojet...

Lajmet e fundit