Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokoi

Protestoi duke bllokuar rrugën me bagëti, shoqërohet në polici fermeri

Lush Ndoci është shoqëruar në komisariatin e Vaut të Dejës, në Barbullush dhe është marrë në pyetje nga policia pas bllokimit të rrugës me...

Lajmet e fundit