Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokohet seanca

TENSION NË KUVEND/ Flet Basha, deputetët çohen në këmbë dhe bllokojnë foltoren

Bllokohet foltorja e Kuvendit. Fill pas fjalës së kreut të PD Lulzim Basha i cili ka atakuar ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj...

Lajmet e fundit