Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokohet qarkullimi

Plagosen dy persona në aksident, bllokohet qarkullimi në aksin Radhimë-Vlorë

Dy makina janë përplasur pak momente më parë në aksin rrugor Radhimë-Vlorë. Mësohet se si pasojë e aksidentit kanë mbetur të...

Aksident masiv në Fier, plagoset një prej drejtuesve të mjeteve, bllokohet qarkullimi

Një aksident masiv ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Fier-Levan. Mësohet se tre makina janë përplasur në vendin e...

Rrëshqitje gurësh në Levan -Tepelenë, bllokohet qarkullimi

Aksi rrugor Levan -Tepelenë është bllokuar ditën e sotme si pasojë e rrëshqitjeve të gurëve në Poçem.  Mësohet se qarkullimi është ndërprerë. ...

Bllokohet qarkullimi në orët e para të mëngjesit te Pediatria e Fierit, çfarë ka ndodhur gjatë natës (FOTO)

Moti i keq i shoqëruar me reshje shiu dhe stuhi të fortë gjatë orëve të natës së mbrëmshme ka shkaktuar pasoja të konsiderueshme në...

Lajmet e fundit