Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokohet aksi

Rrëshkitja e gurëve, ‘paralizohet’ qarkullimi në rrugën Tepelenë-Nivicë

Ditën e sotme aksi Tepelenë-Nivicë në afërsi të fshatit Lekdush është bllokuar për shkak të rrëshkitjes së një masivi gurësh. Si pasojë...

Rrëshqitje masive gurësh, bllokohen dhjetra makina në aksin Librazhd- Prrenjas

Dhjetra automjete janë bllokuar në aksin rrugor Librazhd - Prrenjas pas rrëshqitjes së gurëve. Forca të policisë si dhe mjete të...

Rradhë të gjata kilometrike në Rradhimë, bllokohet aksi për orë të tëra

Dhjetëra pushues, turistë të huaj dhe vendas janë bllokuar për orë të tëra në aksin rrugor Rradhimë-Vlorë. Trafiku i rënduar vijon...

Lajmet e fundit