Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokohen urat ne stamboll

Ushtria formon kordonin, bllokohen dy urat e Bosforit në Stamboll (Foto)

Dy urat më të mëdha të Stambollit ajo e Bosforit dhe ura Fatih Sultan Mehmet, janë mbyllur pak minuta më parë. ...

Lajmet e fundit

Dita

GSH

Liberale

Koha Jone