Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokohen te city park

Bllokohen qindra persona te qendra tregtare në Tiranë, në rrezik stafi dhe qytetarët me fëmijë

Qindra persona raportohet të jenë bllokuar në qendrën tregtare “CityPark”, përgjatë autostradës Tiranë-Durrës. Dhjetra persona të stafit të qendrës tregtare si...

Lajmet e fundit