Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bllokohen në Qafë Botë 145 220 paund

Bllokohen në Qafë Botë 145 220 paund, arresohet 25 vjeçari (EMRI- Si i FSHEHU paratë në lavatriçe)

Policia dhe Dogana bllokojnë në Qafë- Botë 145 220 Paund. Arrestohet shtetasi Denis Duro 25 vjeç banues në Korçë, për veprat...

Lajmet e fundit