Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokohen hotelet

BLLOKOHEN 7 hotele e restorante të njohura (Aksion nga Tirana te Gjiri i Lalzit, Spille, Pogradec, Dardhë e Voskopojë! PRONARËT- EMRAT)

Aksion nga drejtoria e Tatimeve në zonat turistike të qarkut Durrës dhe Korçë, përkatësisht nga Gjiri i Lalzit në Spille dhe nga Pogradeci, në...

Nga Vlora, Durrësi e Tirana… Tatimet BLLOKOJNË 7 hotele e restorante  (JA PRONARËT- EMRAT)

Strukturat e Zbatimit pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve kanë vijuar kontrollet në subjekte që ushtrojnë aktivitet ekonomik në zonat turistike duke bllokuar 7...

Tatimet me ‘dorë të hekurt’, bllokohen 11 HOTELE në Ksamil, Himarë, Dhërmi e Sarandë! Kush janë PRONARËT (EMRAT)

Drejtoria e Hetimit Tatimor po operon “me dorë të hekurt” në jug duke bllokuar një mori hotelesh ku kanë konstatuar shkelje. ...

Lajmet e fundit