Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokohen bizneset

S’ndalen TATIMET/ Bllokohet Hoteli luksoz në Durrës, i vihet shiriti edhe HAVANËS në Dhërmi (LISTA E PLOTË E BIZNESEVE)

Tatimet bllokojnë një sërë biznesesh, mes të cilave hotel-restorantin Aragosta në Durrës si dhe Havanën në Dhërmi.   Strukturat e Hetimit...

Lajmet e fundit