Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokohen 24 ton kripe dhe 42 krere vica

AKU në aksion, BLLOKON 24 TON KRIPË dhe 42 KRERË VIÇA

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, bllokon 24 ton kripë dhe 42 krerë viça me destinacion therjen. Nga kontrollet e ushtruara më datë...

Lajmet e fundit