Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokimi i rrugeve

Protesta e opozitës, efektivët e policisë bllokojnë rrugët në zonën e ‘Myslym Shyrit’

Pamjet tregojnë se mësymja e policisë nisi kur disa protestues shkulën gurë dhe goditën efektivë të policisë dhe godinën e Drejtorisë së Policisë. ...

Balla poston videon: Ish kryekomunari i Lazaratit nën drejtimin e Bashës, i bllokon rrugën qytetarëve

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, ka publikuar një video ku shihet se si një zonjë e moshuar i ankohet protestuesve në...

Revoltohet moderatori: Opozitë idiote! Bllokimi i rrugëve është akt terrorist

Akt terrorist. kështu e cilëson moderatori i njohur Edi Oga, protestën e bllokimit të rrugëve nga opozita sot në orën 18:00. Ky bllokim, sipas...

Bllokohen rrugët, Kryemadhi shkon te rrethrrotullimi i Plepave, si do shpërndahen ish-deputetët e tjerë të LSI nëpër qarqe

Ditën e sotme, nga ora 18:00 deri në orën 21:00, opozita do të bllokojë qarkullimin. Ndërkaq, zbardhet shpërndarja e ish-deputetëve të...

Bllokimi i rrugëve në Gjirokastër, reagon deputeti: Situata kërkon masa

Deputeti demokrat në Qarkun e Gjirokastrës, Tritan Shehu ka reaguar për  bllokimin e rrugëve nga moti i keq që ka paralizuar vendin. ...

Panairi i makinave ne sheshin “Skënderbej”, policia njofton bllokimin e disa akseve kryesore

Në kuadër të panairit që do të zhvillohet nesër në Tiranë, policia ka shpërndarë sot një njoftim të rëndësishëm në lidhje me akset rrugore...

Protesta e PD-së dhe bllokimi i rrugëve, kur duhet të shmangni lëvizjen në aksin kombëtar mes Durrësit e Fierit

Kush do të kërkojë të qarkullojë në aksin kombëtar mes Durrësit e Fierit, pikërisht në rotondën e Plukut të Lushnjes, do të duhet të...

Lajmet e fundit