Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bllokimi i Rinasit

Bllokimi i RINASIT, reagon Basha: Rama përgjegjës për këtë, e di që do humbasë dhe përdor çdo marifet të pisët

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pas bllokimit të punës në Aeroportin e Rinasit. Me anë një postimi në rrjetet sociale ai i bën...

Lajmet e fundit