Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bllokimi i bashkive, ishkryebashkiaku demokrat demokrat refuzon pasuesen e tij

Bllokimi i bashkive, ish-kryebashkiaku demokrat refuzon pasuesen e tij

Aksioni opozitar për kundërshtimin e zgjedhjeve lokale të 30 qershorit do të vazhdojë dhe në qytetin e Përmetit. Ish-kryebashkiaku Niko Shupuli...

Lajmet e fundit