Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokim pasurissh

Vonuan deklarimin e pasurive, 16 zyrtarëve iu bllokohen llogaritë bankare

16 zyrtarëve dhe ush-zyrtarëve të administratës iu janë bllokuar llogaritë bankare pas vonesës në deklarimin e pasurisë dhe mospagimin e gjobave të Inspektoriatit të...

Lajmet e fundit