Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokim makinash

Paralizohet trafiku në autostradën e “TEG”, kaos total në rrugë

Në autostradën që të çon për te “TEG” në kryeqytet është bollokuar tërësisht trafiku dhe shkak është bërë bllokimi i rrugës për në Elbasan....

Raprezalje në Tiranë, me dhjetra makina bllokohen nga bashkia

Me dhjetra makina po bllokohen çdo ditë në Tiranë nga policia bashkiake, pas planit të ri për të bashkisë për kthimin në parkingje me...

Lajmet e fundit