Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokhet

Nesër nis aksioni opozitar, ja rruga që bllokohet në Tiranë

Nga nesër Partia Demokratike do të përshakllëzojë aksionin opozitar duke bllokuar rrugët kombëtare. Mësohet se degët lokale janë organizuar dhe...

Lajmet e fundit