Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokhen

Moti i keq, bllokohen 5 automjete në mes të borës

Foto ilustruese Si pasojë e motit të keq janë bllokuar 5 automjete. Mësohet se është bllokuar rruga në Selishtë të Dibrës dhe si pasojë...

Lajmet e fundit