Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllokade

Britania nis bllokadën kombëtare, qeveria paguan 80% të pagave të punëtorëve

Britania ka nisur ditën e sotme bllokadën kombëtare, duke mbyllur të gjitha baret, restorantet dhe vendet e tjera që sillnin grumbullime njerëzish. ...

Lajmet e fundit