Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllok

Sherri në ish-Bllok, lihet i lirë njëri nga djemtë e ish-deputetit Ndriçim Babasi, tjetri vazhdon të jetë në kërkim

Është lënë i lirë Rois Babasi, djali i ish-deputetit të PD, Ndriçim Babasi, i cili u përfshi në sherrin e ndodhur në zonën e...

Procedohen dy administratorë lokalesh në Bllok, njëri gjobitet me 10 mln lekë (VIDEO)

Procedohen penalisht dy administratorë lokalesh në zonën e Bllokut në Tiranë, për veprën penale "Prishja e rendit dhe qetësisë publike". Policia...

‘BLINDOHET’ BLLOKU/ 3 makina me efektivë policie dhe 2 motorë të SHQIPONJAVE arrestojnë një person, brenda makinës luksoze qajnë dy vajza

Mesnatën e mbrëmshme, te Alpet në zonën e Bllokut, kanë mësyrë forcat e policisë. Dëshmitarët bëjnë me dije për newsbomb.al, se...

DETAJE nga shpërthimi në Bllok: DY vajza ishin brenda, dolën mbuluar nga flakët…

Zbardhen detaje nga shpërthimi i fuqishëm pak minuta më parë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në një...

S’ka vetëm nga ata që pijnë kafe, cigare, e alkool nëpër BLLOK! Njihuni me RININË që do ndryshojë Shqipërinë

Përtej asaj pjesë të të rinjve që kohën e harxhon nëpër kafene, duke pirë cigare dhe alkool deri në orët e vona të natës,...

Vrasja në Bllok/ ‘Eja me armë’, zbulohet MESAZHI në telefonin e Fabian Gaxhës

Qëndrimi në qelitë e paraburgimit vë në rrezik jetën e Elion Hatos. Ai duhet të mbahet në ambjentet e një spitali civil, ku mund...

Vjedhje në mes të BLLOKUT, gruaja që është kthyer në tmerrin e banorëve të zonës (VIDEO FLAGRANTE)

  Kjo është një vjedhje që ka ndodhur në një pallat në mes të Bllokut. Video është publikuar nga blogeri Olti...

Transformohet blloku i banimit në Laprakë (FOTOT)

Blloku i banimit në rrugën “Riza Cuka" ka filluar që të dalë në dritë.  Pas pastrimit të terrenit nga ndërtimet pa leje që kishin...

Aksident në Bllok, makina përplas motorrin përtokë (FOTO)

Një aksident ka ndodhur në Bllok pak minuta më parë. Një makinë e tipit ‘BMW X5’ ka përplasur një motorr dhe...

Lëvizin ‘gurët’ në PD, Bode e Topalli takohen në BLLOK (FOTOT EKSKLUZIVE)

Lulzim Basha i përjashtoi nga PD duke i lënë jashtë listave e rrjedhimisht jashtë Kuvendit, por Jozefina Topalli e Ridvan Bode nuk kanë ndërmend...

Lajmet e fundit