Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllok me djalin

Aktori i njohur shqiptar në Bllok me djalin, shihni çfarë bëjnë babë e bir

Aktori i njohur dhe i dashur për publikun, Julian Deda, është shumë i lidhur me të birin. Ditën e sotme Juli...

Lajmet e fundit