Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllohohen llogarite

Vonuan deklarimin e pasurive, 16 zyrtarëve iu bllokohen llogaritë bankare

16 zyrtarëve dhe ush-zyrtarëve të administratës iu janë bllokuar llogaritë bankare pas vonesës në deklarimin e pasurisë dhe mospagimin e gjobave të Inspektoriatit të...

Lajmet e fundit