Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bllof

‘I goditi policia me qytë pistolete’, VIDEO FLAGRANTE që nxjerr bllof Berishën: Babë e bir u rrahën brutalisht nga protestuesit

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi sot pamjet nga spitali i Traumës, ku dy protestues babë e bir, Ymer dhe Erion Çela ishin të plagosur rëndë....

Lajmet e fundit